Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Koncerty #BezBiletu
Wtorek,     06 / 04 / 2021

Kujawskie Centrum Kultury zaprasza na koncerty online z cyklu #BezBiletu. To już trzecia odsłona tego projektu, w którym specjalnie dla mieszkańców Inowrocławia wystąpią wspaniali artyści.

Mocne wejście zapewnił zespół Kobranocka z koncertem "Kocham Cię jak Irlandię". Zespół z dużym bagażem doświadczeń i życiowych historii, które napisane zostały prawdziwą muzyką. 

Koncert można zobaczyć na kanale YouTube Kujawskiego Centrum Kultury.

W ostatnią sobotę odbyła się premiera koncertu "KIJ W MECHANIZM" zespołu Polifonika. Znani do tej pory głównie z aranżacji polskich piosenek lat 1950-1980 członkowie Polifonika przygotowali własny repertuar, z którym po raz pierwszy wystąpili na inowrocławskiej scenie. Sześcioosobowy zespół, w sercach którego na stałe zagościł JAZZ, nadaje swoim piosenkom delikatny klimat retro. Jak sami o sobie piszą – ich muzyka to TERAPIA polskim DŹWIĘKIEM, którą zafundowali w ramach sobotniego koncertu #BezBiletu.

Tytuł koncertu jest jednocześnie najważniejszą dla twórców Polifoniki piosenką i to właśnie ona była finałową melodią koncertu! Łagodne brzmienie, piękne i trafiające w serce słowa - koncert można objerzeć na kanale YouTube Kujawskigo Centrum Kultury.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
InowrocławNaDowóz
Dotacje na wymianę źródeł ogrzewania
Czwartek, 22-04-2021
Dziś imieniny
Łukasza, Kai, Nastazji
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
STACJA METEO INOWROCŁAW: