Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Gra miejska i stand-up z okazji Imienin Inowrocławia
Piątek,     15 / 01 / 2021

Już niebawem będziemy obchodzić kolejne imieniny naszego miasta. Z tej okazji Miasto Inowrocław oraz Kujawskie Centrum Kultury przygotowali gratkę dla miłośników humoru i dobrej zabawy.

- Zeszłoroczne imieniny pamiętamy pod hasłem „U Ina na imieninach”, gdzie w towarzystwie Kabaretu pod Wyrwigroszem i zespołu „Tanie Dranie” spędziliśmy wieczór razem. W tym roku pozostaje nam internet – mówi prezydent Ryszard Brejza.

Imieninowa Gra Miejska to zabawa skierowana do całych rodzin. Dzięki niej inowrocławianie i nie tylko, będą mogli przypomnieć sobie lub poznać najbardziej interesujące miejsca w Inowrocławiu. Gra będzie polegała na wykonaniu zdjęć „selfie” przy 15 atrakcjach, wskazanych w instrukcji i opisanych w folderze promocyjnym „Inowrocław. Jest pięknie”. Materiały z zasadami gry, regulaminem oraz folderem znajdują się w załącznikach oraz w Informacji Turystyczno–Kulturalnej przy ul. Królowej Jadwigi 3. Zachęcamy wszystkich do zabawy. Czekają atrakcyjne nagrody!

Przygotowana została także niespodzianka, nie tylko dla mieszkańców. Gwiazdami wieczoru kabaretowego „Tylko spokój nas uratuje” będzie Andrzej Poniedzielski – satyryk, poeta, kabareciarz i Jacek Pawlewski – prezenter radiowy i telewizyjny, twórca projektu „Na poważnie i kabaretowo”.

„Tylko spokój nas uratuje” to stand-up, który swoją tematyką nawiązuje do wszystkich otaczających nas na co dzień, uniwersalnych zagadnień i problemów. Pełen dobrego humoru i zabawy wieczór kabaretowy, wzbogacą nie tylko humorystyczne monologi, ale również kabaretowe piosenki w wykonaniu Andrzeja Poniedzielskiego. Stand-up będzie można obejrzeć 23 stycznia o godzinie 20:00 na kanale YouTube Kujawskiego Centrum Kultury.

Przypominamy także o trwającej zabawie „Imieninowe zagadki”, organizowanej przez Bibliotekę Miejską im. Jana Kasprowicza.

Wszystkie szczegóły znajdują się w załącznikach.

Aktualizacja: W związku z brakiem zgłoszeń, konkurs pozostaje nierozstrzygnięty. 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Czwartek, 25-02-2021
Dziś imieniny
Almy, Cezarego, Jarosława
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
STACJA METEO INOWROCŁAW: