Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Na początek o Japonii
Piątek,     08 / 01 / 2021

Gościem pierwszego w tym roku spotkania autorskiego online w Bibliotece Miejskiej im. Jana Kasprowicza będzie pisarz, podróżnik i fotograf Piotr Milewski. Autor debiutował w roku 2000 wierszem, który ukazał się na łamach Magazynu Literacko-Publicystycznego Młodych Iskra.

Pokłosiem jego pasji podróżniczej są m.in. bestsellery literatury podróżniczej: "Transsyberyjska", "Dzienniki japońskie i Islandia", za które otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia. Jego publikacje ukazały się w polskiej i japońskiej prasie. Podczas spotkania rozmowa będzie się toczyła wokół Japonii, a to za sprawą wydanej w ubiegłym roku książki Planeta K. Pięć lat w japońskiej korporacji. Znalazły się w niej ciekawe anegdoty, które przybliżają nam mentalność mieszkańców kraju kwitnącej wiśni. Autor podzieli się też swoją filozofią podróżowania i wyjawi skąd wzięła się fascynacja Japonią, w której spędził dziewięć lat.

Transmisja spotkania będzie dostępna od 22 stycznia 2021 r. od godziny 18:00 na stronie internetowej Biblioteki Miejskiej, kanale YouTube oraz Facebooku i będzie dostępna do 21 lutego.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Czwartek, 25-02-2021
Dziś imieniny
Almy, Cezarego, Jarosława
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
STACJA METEO INOWROCŁAW: