Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Ucz się od najlepszych - zostań gwiazdą!
Czwartek,     30 / 07 / 2020

Już w sierpniu w inowrocławskim Teatrze Miejskim rozpoczną się bezpłatne warsztaty z udziałem znanej aktorki - Marii Niklińskiej. Celem spotkań jest rozwój umiejętności młodych artystów w taki sposób, aby ułatwić im rozpoczęcie prawdziwej kariery aktora, dziennikarza czy scenarzysty. Organizatorami wydarzenia jest Miasto Inowrocław i Kujawskie Centrum Kultury.

Zajęcia skierowane są do uczniów szkół średnich, jednak nie wykluczamy udziału osób nieco starszych, które nas zachwycą. Poszukujemy ambitnych i przebojowych młodych ludzi - takich, którzy mają już za sobą pierwsze kroki na scenie, jak również tych niedoświadczonych, ale zdecydowanych i pewnych swoich umiejętności. Warsztaty będą składały się z kilku części. Obejmą nie tylko rozwój kreatywności, ale również teorię i praktykę w zakresie aktorstwa, dziennikarstwa i pracy scenicznej. Obok Marii Niklińskiej, warsztaty poprowadzą znane osobowości z dziedziny aktorstwa, dziennikarstwa, świata muzyki i filmu. Efekty zachwycą uczestników – nabędą umiejętności nie tylko w zakresie wyżej wymienionych dziedzin, które otworzą im furtkę do przyszłości, ale przede wszystkim będą się dobrze bawić! Cykl spotkań zakończy się podsumowaniem i otrzymaniem certyfikatu podpisanego przez prowadzących.

Co zrobić, aby przystąpić do projektu? Wystarczy zaprezentować organizatorom siebie i swój talent w dowolnej formie. Krótki filmik, próbkę tekstu lub coś, co całkowicie zaskoczy pomysłodawców należy wysłać przez Messenger’a na fanpage Kujawskiego Centrum Kultury na Facebooku. Uczestników warsztatów, spośród wszystkich chętnych, osobiście wybierze Maria Niklińska. O przebiegu całej akcji będziemy informować na bieżąco na swoich stronach internetowych i Facebooku.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Piątek, 25-09-2020
Dziś imieniny
Aureli, Kamila, Kleofasa
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
28
29
30
STACJA METEO INOWROCŁAW: