e Inowrocław Spotkanie autorskie z Robertem Więckiewiczem

Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Galerie:
Spotkanie autorskie z Robertem Więckiewiczem
Poniedziałek,     14 / 10 / 2019

W Sali Koncertowej im. Ireny Dubiskiej w Inowrocławiu odbyło się spotkanie autorskie ze znanym aktorem filmowym i teatralnym Robertem Więckiewiczem.

Podczas spotkania aktor odpowiadał na liczne pytania publiczności. Była mowa o gali Oscarów, czyli "targowisku próżności", o czekaniu na ten konkretny telefon, o mężczyznach w kontekście filmu "Baby są jakieś inne" i o sposobach na otwieranie i zamykanie "wewnętrznych szufladek" po zagraniu danej roli w filmie. Podczas spotkania aktor opowiadał o swojej twórczości i przygodach z aktorstwem. Spotkanie przyciągnęło całą salę widzów, którzy również mogli zadać pytanie aktorowi. Robert Więckiewicz był niezapomnianym Leopoldem Sochą w obrazie Agnieszki Holland – „W ciemności”, złodziejaszkiem Cumą w „Vinci” Juliusza Machulskiego, czy Lechem Wałęsą w „Człowieku z nadziei” Andrzeja Wajdy. W ostatnim czasie mogliśmy go zobaczyć w popularnym serialu „Odwróceni”, w którym wcielił się w główną rolę Świadka Koronnego.

Na koniec każdy mógł poprosić Roberta Więckiewicza o autograf i wspólne zdjęcie. Organizatorem spotkania była Biblioteka Miejska w Inowrocławiu.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
Środa, 02-12-2020
Dziś imieniny
Balbiny, Ksawerego, Pauliny
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
STACJA METEO INOWROCŁAW: