Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Nagrody dla inowrocławian
Poniedziałek,     06 / 08 / 2018

Biblioteka, klub motocyklowy oraz nauczyciel „Konopy” zostali wyróżnieni ostatnio przez marszałka województwa. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Toruniu.

W kategorii kultura wyróżniono Bibliotekę Miejską im. Jana Kasprowicza. Honorowy dyplom z rąk marszałka Piotra Całbeckiego odebrała dyrektor Dorota Drobnik-Stefańska.

Za działania na rzecz upowszechniania turystyki motocyklowej w kraju i regionie oraz pracę propagującą bezpieczeństwo ruchu drogowego wyróżnienie otrzymało Stowarzyszenie Rider's Club Inowrocław. Odbierał je Andrzej Skrobacki.

W przypadku obu wymienionych wyróżnionych, wniosek do marszałka w tej sprawie składał Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

Wyróżnienie w dziedzinie edukacji otrzymał również nauczyciel w II Liceum im. Marii Konopnickiej i wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Zbigniew Zygora. Wyróżniono go za „całokształt działalności dydaktyczno-wychowawczej, opracowanie i realizację autorskich programów nauczania służących doskonaleniu pracy z uczniem zdolnym i realizację projektów edukacyjnych wpływających na rozwój szkoły”.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Wtorek, 21-05-2019
Dziś imieniny
Jana, Moniki, Wiktora
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: