Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
XLIV sesja Rady Miejskiej Inowrocławia
Piątek,     14 / 09 / 2018

W ratuszu odbyła się dzisiaj XLIV sesja Rady Miejskiej Inowrocławia. Radni przyjęli sześć uchwał.

Zgodnie z porządkiem obrad, głosowano nad utworzeniem odrębnych obwodów głosowania w wyborach samorządowych. W wyniku podjęcia uchwały utworzone zostaną odrębne obwody głosowania dla wyborców przebywających w Domu Pomocy Społecznej, w Szpitalu Wielospecjalistycznym, w Zakładzie Karnym i w „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław.

Pozytywnie rozpatrzono także projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Miasta Inowrocławia na rok 2018 i Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Inowrocławia na lata 2018-2031.

Ustalono szczegółowe zasady ponoszenia odpłatności za pobyt w ośrodkach wsparcia, uchwalono przepisy porządkowe związane z przewozem osób i bagażu taksówkami na terenie Inowrocławia oraz wprowadzono obowiązek stosowania dodatkowych oznaczeń w odniesieniu do taksówek.

W związku z nadaniem kategorii dróg gminnych następującym odcinkom dróg: ul. Narutowicza – na odcinku od ul. Magazynowej do ul. Roosevelta, ul. Wojska Polskiego – na odcinki od al. 800-lecia Inowrocławia do ul. Rąbińskiej, ul. Świętokrzyskiej, ul. Marulewskiej, ul. Cegielnej, konieczne było zaktualizowanie wykazu przystanków, których właścicielem lub zarządzającym jest Miasto Inowrocław. Przystanki zlokalizowane na ww. ulicach będą zarządzane przez Prezydenta Miasta Inowrocławia.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Sobota, 23-03-2019
Dziś imieniny
Feliksa, Konrada, Zbysławy
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: