Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Wkrótce festyn "Zdrowy Senior"
Poniedziałek,     10 / 09 / 2018

Zapraszamy wszystkich seniorów na festyn prozdrowotny „ZDROWY SENIOR”. Impreza organizowana jest w ramach akcji „Inowrocław na zdrowie”.

Dla uczestników festynu przewidziano mnóstwo atrakcji, w tym m.in. bezpłatne badanie oczu i słuchu, spotkanie ze specjalistami w ramach edukacji zdrowotnej, stoiska informacyjno-edukacyjne dla seniorów oraz pokazy zainteresowań seniorów.

Tego dnia wystąpi Tomasz Stockinger, który przedstawi recital „Już nie zapomnisz mnie”, przy akompaniamencie Stefana Gąsieńca. Seniorzy będą mogli wysłuchać romantycznych i zadziornych, melancholijnych i komicznych piosenek autorstwa legend polskiej literatury muzycznej: Hemara, Tuwima, Warsa, Petersburskiego.

- Festyn prozdrowotny „ZDROWY SENIOR” to doskonała okazja dla seniorów nie tylko do wspólnego spędzenia czasu przy wspaniałej muzyce, ale również do bezpłatnego zbadania się i poszerzenia wiedzy na temat zdrowia – zaprasza prezydent Ryszard Brejza.

Impreza odbędzie się 20 września br. w hali widowiskowo-sportowej przy al. Niepodległości 4. Start o godz. 15.00. Recital Tomasza Stockingera odbędzie się o godz. 18.00. Nieodpłatne wejściówki na recital do odbioru będą od 14 września br. w KCK przy ul. J. Kilińskiego 16.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Poniedziałek, 22-04-2019
Dziś imieniny
Łukasza, Kai, Nastazji
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: