Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Wyróżnienie dla inowrocławskiego sportowca
Piątek,     12 / 02 / 2021

Prezydent Ryszard Brejza wręczył list gratulacyjny Arkadiuszowi Fajokowi - inowrocławianinowi, który od lat jest związany ze sportem.

- Doceniam oddanie i zaangażowanie pana Arkadiusza, na rzecz upowszechniania i rozwoju sportu w naszym mieście. Tytuł „Zasłużony dla sportu w Inowrocławiu” jest uhonorowaniem jego zasług - mówi prezydent Ryszard Brejza.

Arkadiusz Fajok jest nauczycielem wychowania fizycznego w Zespole Szkół im. Marka Kotańskiego w Inowrocławiu. Założył Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Plażowej „Damy Radę”. Organizuje wiele imprez sportowych, w tym turnieje plażowej piłki ręcznej, które na stałe zapisały się w kalendarz imprez sportowych Inowrocławia. Wraz z zespołem BHT „Damy Radę” wielokrotnie zdobył tytuł mistrza i wicemistrza Polski. Był trenerem reprezentacji Polski mężczyzn w piłce ręcznej plażowej. Pełniąc tę funkcję wielokrotnie uczestniczył w Mistrzostwach Europy w Norwegii, Chorwacji, Danii i Hiszpanii.

Tytuł „Zasłużony dla sportu w Inowrocławiu” otrzymali: Zygmunt Lewandowski (2008); Stefan Lewandowski (2009); Henryk Kuster (2011); Henryk Błaszak (2012); Stanisław Białecki (2013); Dariusz Sikora (2014); Edmund Borowski (2015); Alojzy Kmieć (2016); Daniel Gorczyca (2017); Marcin Kozłowski (2018) i Wiesława Pawłowska (2019).

 

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Inwestycje drogowe dofinansowane z FDS
InowrocławNaDowóz
Dotacje na wymianę źródeł ogrzewania
Czwartek, 22-04-2021
Dziś imieniny
Łukasza, Kai, Nastazji
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
STACJA METEO INOWROCŁAW: