Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Kurs samoobrony dla kobiet
Piątek,     20 / 09 / 2019

Zapraszamy wszystkie inowrocławianki (bez względu na wiek) do udziału w kursie samoobrony, organizowanego przez Straż Miejską w Inowrocławiu pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia.

Zajęcia rozpoczną się 1 października br. Odbywać się będą przez 4 tygodnie, we wtorki i piątki w godz. 16.30-17.30 na sali IKS Karate przy ul. Łokietka 6a. Podczas zajęć panie nauczą się podstawowych technik obrony: uwalniania z uchwytów, zastosowania dźwigni, obrony przed uderzeniami i kopnięć oraz podstawowych technik ataku: ciosów, znajomości miejsc wrażliwych na ciele człowieka, wykorzystania różnych przedmiotów w samoobronie. W trakcie kursu, instruktor karate i samoobrony – Mariusz Kaczmarek opowie o prewencji zachowań, a także psychologii ataku.

Udział w kursie jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest zgłoszenie kandydatki poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej (do pobrania na stronie www.inowroclaw.pl) i przesłanie jej drogą mailową na adres lub dostarczenie jej do Komendy Straży Miejskiej w Inowrocławiu przy ul. Narutowicza 60. Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 września br. Regulamin kursu dostępny jest na stronie www.inowroclaw.pl oraz u dyżurnego w Komendzie Straży Miejskiej.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Środa, 27-05-2020
Dziś imieniny
Amandy, Jana, Juliana
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: