Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Podziękowania dla inowrocławskich medalistów
Czwartek,     05 / 09 / 2019

W ratuszu gościli dzisiaj inowrocławscy sportowcy. Prezydent Ryszard Brejza wręczył zawodnikom listy gratulacyjne, dziękując jednocześnie za to, że swoimi sukcesami promują Inowrocław nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

- Gratuluję Wam wszystkim sukcesów jakie osiągacie. Sukcesy w swojej dziedzinie osiągacie już od dawna. Cieszę się z tego spotkania i życzę wam wszystkiego dobrego w trakcie kolejnych imprez sportowych. – powiedział prezydent Ryszard Brejza.

Zawodnicy, którzy odwiedzili ratusz to sportowcy z Miejskiego Klubu Sportowego, Inowrocławskiego Towarzystwa Tenisowego „Goplania” oraz Archery Club Munin. Wśród wyróżnionych sportowców znaleźli się: Norbert Kobielski srebrny medalista w skoku wzwyż na Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce w Radomiu, Zuzanna Szczepańska złota medalistka w grze podwójnej i grze mieszanej oraz brązowa medalistka w grze pojedynczej na Mistrzostwach Polski w Tenisie Ziemnym do lat 18 w Sobocie koło Poznania, Joanna Rydzyńska-Smolka Mistrzyni Europy i Mistrzyni Polski w kategorii senior kobiet LN na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Polski w Łucznictwie Tradycyjnym w Golubiu-Dobrzyniu, Jakub Pawłowski Mistrz Europy i Mistrza Polski w kategorii junior mężczyzn LP na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Polski w Łucznictwie Tradycyjnym w Golubiu-Dobrzyniu, Maja Jaworska Mistrzyni Europy i Mistrzyni Polski w kategorii junior kobiet LN na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Polski w Łucznictwie Tradycyjnym w Golubiu-Dobrzyniu, Nikodem Siudowski Wicemistrz Europy i Wicemistrz Polski w kategorii junior mężczyzn LP na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Polski w Łucznictwie Tradycyjnym, które odbyły się w Golubiu-Dobrzyniu, Zofia Głowacka Wicemistrzyni Europy i Wicemistrzyni Polski w kategorii junior kobiet LN na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Polski w Łucznictwie Tradycyjnym, które odbyły się w Golubiu-Dobrzyniu, Nuriya Zhaludok złota medalistka w grze mieszanej, grze podwójnej w kategorii 40-49 lat oraz grze pojedynczej w kategorii 40-49 na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Weteranów w Tenisie Stołowym.

Inowrocławscy sportowcy kolejny raz udowodnili, że ich obecność na arenach sportowych i odnoszone tam sukcesy to efekt ciężkiej pracy, wielkiego zaangażowania oraz wspaniałego talentu i umiejętności. Przekazane przez władze Miasta listy zawierały nie tylko podziękowania i gratulacje, ale także życzenia pomyślności w kolejnych rozgrywkach sportowych.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Wtorek, 18-02-2020
Dziś imieniny
Konstancji, Krystiana, Sylwany
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
al. Ratuszowa 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: