Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Galerie:
V mistrzostwa „GESAL” wśród śnieżnych kręgli
Wtorek,     22 / 01 / 2019

Zgodnie z tradycją w pierwszy dzień ferii zimowych tj. 14 stycznia 2019 roku odbyły się V mistrzostwa „GESAL” wśród śnieżnych kręgli.

Mistrzostwa początkowo skierowane były głownie dla młodzieży odbywającej praktyczną naukę zawodu w Przedsiębiorstwie Wielobranżowym GESAL oraz szkół, do których praktykanci uczęszczają. Z każdym rokiem zainteresowanie mistrzostwami było coraz większe i stopniowo powiększała się grupa zaproszonych osób.

Uczestnicy imprezy uczcili minutą ciszy obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości Miasta Inowrocławia, które przypadało 6 stycznia 2019 roku, w szczególności głównego bohatera podporucznika Pawła Cymsa.

Zabawa była bardzo miła i przebiegała w sportowej atmosferze. Uczestnicy za udział i zaangażowanie otrzymali upominki i niespodzianki.

W V mistrzostwach „GESAL” wśród … śnieżnych kręgli nagrody przyznawane były w dwóch kategoriach MISTRZA i MISTRZYNI, którzy otrzymali nagrody i uhonorowani zostali statuetkami mistrzów, a co się z tym wiąże wywalczyli także statuetki dla instytucji, którą reprezentowali. Uroczyste przekazanie statuetek instytucjom nastąpi na najbliżej gali jaka to będzie zorganizowana w poszczególnej zwycięskiej szkole.

Tytuł MISTRZYNI zdobyła Pani Justyna Grześkowiak - wychowawca ze Szkoły Podstawowej w Wierzchosławicach.

Tytuł MISTRZA zdobył Pan Dawid Citkowicz - przedstawiciel i zarazem nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych RZEMIOSŁA w Inowrocławiu. Tutaj należy nadmienić, że Pan Dawid wywalczył tytuł Mistrza już po raz drugi – GRATULUJEMY !!!

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Poniedziałek, 22-04-2019
Dziś imieniny
Łukasza, Kai, Nastazji
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: