Inowrcoław - inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
strona główna
Inwestuj Inowrocław
Realizujemy pomysły na Inowrocław!
Czwartek,     02 / 08 / 2018

Przypominamy, że trwa II edycja Inowrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy mogą już zapoznać się ze szczegółami projektów zgłoszonych dla poszczególnych osiedli. Głosowanie rozpocznie się 17 września. Tymczasem wdrażane są pomysły inowrocławian z poprzedniej edycji.

Do tej pory zrealizowano 4 z 11 projektów: przy stawku postawiono kaczkomat, w Szymborzu zorganizowano festyn integracyjny, odbyła się impreza Chopin w Solankach, a także zamontowano ławki, stojaki na rowery i kosze na śmieci w celu poprawy komfortu życia na os. Uzdrowiskowym. Ponadto w trakcie realizacji jest budowa oświetlenia odcinka ul. Stanisława Przybyszewskiego. Trwają postępowania dotyczące wyboru wykonawców kolejnych projektów, m.in.: bieżni lekkoatletycznej, kompleksu boisk sportowych i trzech siłowni terenowych.

Aktualnie trwają też zapisy na bezpłatny kurs samoobrony dla pań, które chcą nauczyć się zachowania w sytuacjach zagrożenia. Mieszkanki os. Uzdrowiskowego chęć udziału w 18-godzinnym szkoleniu powinny zgłosić w Wydziale Oświaty i Sportu Urzędu Miasta Inowrocławia. Kurs odbędzie się we wrześniu, a zajęcia będą odbywały się w hali widowiskowo-sportowej. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Pełna lista pozytywnie zweryfikowanych projektów w ramach II edycji Inowrocławskiego Budżetu Obywatelskiego dostępna jest pod adresem: www.bo.inowroclaw.pl. Tam też można znaleźć etapy realizacji pomysłów z ubiegłego roku.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Wtorek, 21-05-2019
Dziś imieniny
Jana, Moniki, Wiktora
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: