Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
II Festiwal Młodych
Poniedziałek,     19 / 06 / 2017

Już 23 czerwca o godzinie 12:00 na Rynku startuje II Festiwal Młodych, organizowany przez Młodzieżową Radę Miejską Inowrocławia pod patronatem Prezydenta Miasta Ryszarda Brejzy.

W tym roku pierwsza część festiwalu - Przejście przez fontannę odbędzie się o godzinie 12:00 na Inowrocławskim Rynku. O godzinie 16 przeniesiemy się do Nowych Solanek, a konkretniej w okolice Plaży.

W tym roku przewidziane atrakcje to między innymi pokazy sztuk walki, kurtyny wodne (przy sprzyjającej aurze), kule bumper ball, toczenie beczek z solą na czas! (atrakcja, w której przewidziane będą nagrody), fotobudka, gra terenowa, ścianka wspinaczkowa oraz druga edycja konkursu "Przepłyń staw na czymkolwiek".
Jeśli pogoda będzie sprzyjała przewidujemy także przeloty balonem.

O godzinie 20:00 na scenie zaprezentuje się Kabaret K2! Powstały w 2012 roku, a jego członkami są: Michał Zenker oraz Bartosz Klauziński, którzy będą umilali nam ten piątkowy wieczór.

Nie może Was zabraknąć!

Regulaminy oraz karty zgłoszeniowe znajdziecie w załącznikach!

Organizatorami wydarzenia są Młodzieżowa Rada Miejska Inowrocławia, Miasto Inowrocław, Kujawskie Centrum Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji,  Inowrocławska Lokalna Organizacja Turystyczna, Inowrocławski Klub Krótkofalowców SP2KCW oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Inowrocław.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Poniedziałek, 26-06-2017
Dziś imieniny
Jana, Pauliny, Rudolfiny
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: