Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Inwestycja w rejonie ulic Św. Ducha i Mieszka I
Poniedziałek,     05 / 02 / 2018

Prace dotyczyły utwardzenia nawierzchni pod pojemniki dla selektywnej zbiórki odpadów komunalnych wraz z wykonaniem dróg dojazdowych i miejsc postojowych w rejonie ulic Św. Ducha i Mieszka I w Inowrocławiu.


Stan na 4 lipca 2018

Budowa w trakcie odbioru. 

Zdjęcia z 27 czerwca

         

               

                    

                    

Stan na 20 czerwca 2018


Roboty drogowe i instalacyjne są na ukończeniu, pozostaje uporządkowanie terenu, rekultywacja zieleni, usuwanie usterek.

Stan na 6 czerwca 2018

Roboty instalacyjne są na ukończeniu. Z robót nawierzchniowych pozostaje do wykonania włączenie do ulicy Św. ducha oraz Mieszka I. Występuje konieczność objazdów a ruch jest utrudniony.

Stan na 23 maja 2018

Na ukończeniu budowa nawierzchni wokół garaży od strony południowej. Roboty są prowadzone w rejonie skrzyżowania z ul. Mieszka I, będą nieuniknione trudności z przejazdem w rejonie przedszkola.

Stan na 9 maja 2018

W zakresie robót drogowych wykonano większość nawierzchni chodnika i parkingów przy ul. Mieszka I wzdłuż bloku Ducha 88-2, 88-1, place przed garażami wraz z częścią robót elektrycznych. Trwają roboty w rejonie skrzyżowania z ul. Mieszka I.

Występują utrudnienia w dojeździe do garaży, ograniczona jest możliwość parkowania.

Stan na 25 kwietnia 2018

Ułożono nawierzchnię z kostki betonowej wraz z częścią kabli oświetleniowych. Wykonano podbudowę na drodze objazdowej od strony południowej.

Stan na 18 kwietnia 2018

Budowa kolektora deszczowego jest zaawansowana w około 90%. W zakresie robót drogowych wykonano większość nawierzchni chodnika i parkingów przy ul. Mieszka I odcinek od ul. Św. Ducha (wzdłuż terenu przedszkola)

Ułożono nawierzchnię z kostki betonowej na jezdni – odcinek wzdłuż bloku Ducha 88-2 oraz 88-1 wraz z częścią kabli oświetleniowych.

Ułożono nawierzchnię z kostki na placu manewrowym przed garażami na wysokości budynku Św. Ducha 88-2. Trwają roboty ziemne na drodze objazdowej od strony południowej.

Stan na 11 kwietnia 2018

Budowa kolektora deszczowego zaawansowana w około 90 %. W zakresie robót drogowych wykonano większość nawierzchni chodnika i parkingów przy ul. Mieszka I odcinek od ul. Św. Ducha (wzdłuż terenu przedszkola)

Ułożono nawierzchnię z kostki betonowej na jezdni – odcinek wzdłuż bloku Ducha 88-2 oraz 88-1, wraz z częścią kabli oświetleniowych.

Stan na 4 kwietnia 2018

Ułożono nawierzchnię z kostki betonowej na jezdni – odcinek wzdłuż bloku Ducha 88/2 wraz z częścią kabli oświetleniowych.

Stan na 28 marca 2018

Budowa kolektora deszczowego zaawansowana w około 90%. Roboty drogowe wznowiono 12 marca.

W zakresie robót drogowych wykonano większość nawierzchni chodnika i parkingów przy ul. Mieszka I odcinek od ul. Św. Ducha (wzdłuż terenu przedszkola). Wykonano podbudowę betonową i częściowo nawierzchnię z kostki w rejonie budynku Św. Ducha 88/2.

Stan na 21 marca 2018

Budowa kolektora deszczowego zaawansowana w około 90%.

W zakresie robót drogowych wykonano większość nawierzchni chodnika i parkingów przy
ul. Mieszka I odcinek od ul. Św Ducha (wzdłuż terenu przedszkola).

Wykonano wykopy pod nawierzchnię w rejonie budynku Św. Ducha 88/2.

Rozpoczęte roboty w zakresie oświetlenia (układanie kabli).

Stan na 8 marca 2018

W zakresie robót drogowych trwa układnie nawierzchni chodnika i parkingów przy ul. Mieszka I odcinek od ul. Św. Ducha. Budowa kolektora deszczowego zaawansowana w około 80%.

Stan na 1 marca 2018

Rozpoczęto układnie nawierzchni chodnika i parkingów przy ul. Mieszka I odcinek od ul. Św. Ducha (wzdłuż terenu przedszkola).