Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Kilkudziesięciu wystawców na XXI Inowrocławskiej Wystawie Gospodarczej
Czwartek,     11 / 05 / 2017

Kujawski biznes będzie prezentował swoje osiągnięcia podczas kolejnej wystawy w rąbińskiej hali. – Rozwijamy się, mamy sukcesy, więc warto to pokazać mieszkańcom – deklarują przedsiębiorcy.

- Lokalni przedsiębiorcy to nasza chluba. Wiele firm rozwija się, wprowadza innowacyjne rozwiązania, a ich produkty świetnie sprzedają się nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Ta wystawa to dla nich swoisty hołd oraz możliwość pokazania mieszkańcom dorobku, z którego czasem nawet sobie nie zdajemy sprawy – zauważa Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

Na wystawie, którą zaplanowano na weekend 27-28 maja, zaprezentuje się 32 wystawców z regionu inowrocławskiego. Wystawi się również kilka firm powstałych w ubiegłym roku. Łączna powierzchnia wystawowa będzie wynosić ponad 400 metrów kw.

Jak co roku, wystawie towarzyszyć będzie konkurs na „Najlepszy Produkt Roku” oraz nowy - zainaugurowany rok temu – „5 na Start”.

- Do konkursu „Najlepszy Produkt Roku” zgłoszono 16 różnych produktów i usług, których firmy są producentem bądź dystrybutorem. Do konkursu „5 na Start” zgłoszono cztery projekty kampanii marketingowych – mówi Zastępca Prezydenta Miasta Ewa Witkowska (na zdjęciu otwierającym).

Wystawę będzie zwiedzał specjalny gość z zagranicy. Będzie nim burmistrz Bad Oeynhausen Achim Wilmsmeier. Celem jego wizyty jest poznanie Inowrocławia - miasta partnerskiego oraz zacieśnienie kontaktów.

Imprezie będzie towarzyszył jarmark rękodzieła, rzemiosła i produktów regionalnych. Weźmie w nim udział około 20 twórców ludowych, rzemieślników, rękodzielników oraz regionalnych producentów wyrobów mięsnych, pszczelarzy, baristów oraz wielu innych.

Jarmarkowi towarzyszyć będzie akcja znakowania rowerów zorganizowana wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Inowrocławiu. W holu rąbińskiej hali przewidziane są animacje oraz atrakcje dla dzieci. Ponadto zostanie przygotowana makieta miasta, za pomocą której dzieci będą miały możliwość stworzenia „Inowrocławia swoich marzeń”.

Na scenie w hali wystąpią dzieci i młodzież z sekcji tanecznych i wokalnych KCK, podopieczni Studia Tańca 1,2,3, Zespół Astry pod przewodnictwem Tomasza Zbigniewa Chojnackiego, pokaz Body Combat i fitness. Dla odwiedzających zaplanowano także szereg konkursów na temat wiedzy o Inowrocławiu i firm pokazujących się na Inowrocławskiej Wystawie Gospodarczej. Wśród nagród atrakcyjny sprzęt AGD, książki i słodycze.

Wystawę zakończy występ Kabaretu Nowaki, który zaplanowano na niedzielę, 28 maja o godz. 16.00.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Budżet Obywatelski
Środa, 23-05-2018
Dziś imieniny
Leoncjusza, Michała, Renaty
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: