Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Postawa godna naśladowania
Wtorek,     09 / 05 / 2017

Prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza gościł dziś w ratuszu Roberta Kosińskiego i Kamila Kosińskiego, którzy niedawno uniemożliwili 46-letniemu mężczyźnie, będącemu pod wpływem alkoholu, jazdę samochodem.

– Postawa Panów jest ze wszech miar godna naśladowania i zasługuje na szczególne wyróżnienie. Udzielenie pomocy w szybkim ujęciu nietrzeźwego kierowcy, niewątpliwie wpływa na wzrost poczucia bezpieczeństwa inowrocławian – mówił podczas spotkania prezydent zwracając się do Roberta Kosińskiego i Kamila Kosińskiego (zbieżność nazwisk przypadkowa).

Przypomnijmy, przed kilkoma dniami mieszkaniec Inowrocławia został zatrzymany przez Roberta Kosińskiego i Kamila Kosińskiego, którzy podejrzewali, iż kieruje on samochodem będąc nietrzeźwym. Nie mylili się. Jak ustaliła, wezwana na miejsce policja, mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. – Uważamy, że zrobiliśmy to, co należało. Gdyby więcej osób tak reagowało, to z pewnością byłoby bezpieczniej na drogach – podsumowali Robert Kosiński i Kamil Kosiński, którzy po całym zdarzeniu jeszcze dostarczyli samochód nietrzeźwego kierowcy w pobliżu jego (kierowcy) miejsca zamieszkania. Warto podkreślić, iż zatrzymany kierowca (zapewne po tym jak już wytrzeźwiał) podziękował Robertowi Kosińskiemu i Kamilowi Kosińskiemu za zabranie jemu kluczyków i tym samym uniemożliwienie dalszej jazdy.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Budżet Obywatelski
Środa, 23-05-2018
Dziś imieniny
Leoncjusza, Michała, Renaty
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: