Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Kickbokserzy i piłkarze w inowrocławskim ratuszu
Środa,     19 / 04 / 2017

Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza i jego zastępca Wojciech Piniewski przyjęli dziś w ratuszu grupę sportowców, którzy w ostatnich dniach znakomicie spisywali się startując w zawodach na szczeblu krajowym.

Kujawscy kickbokserzy świetnie wypadli na Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w Piotrkowie Trybunalskim. Złoty medal w kategorii seniorów wywalczył Michał Pomieciński, a taki sam w gronie juniorów uzyskał Patryk Karolewski. List gratulacyjny otrzymał także trener kickbokserów Michał Olszewski.

- Jestem przekonany, że również sympatycy i mieszkańcy Inowrocławia przyłączają się do moich gratulacji, podzielając radość z tego wydarzenia sportowego, które niewątpliwie rozsławia Klub i nasze miasto w całym kraju – napisał liście gratulacyjnym do sportowców Ryszard Brejza.

Gośćmi włodarza byli także futboliści, którzy zdobyli srebrne i brązowe medale w Pucharze Polski Samorządowców w Halowej Piłce Nożnej, który odbył się w tym miesiącu w Toruniu.

Prezydent zauważył, że do osiągnięcia przyczyniły się niewątpliwie wytrwałe treningi, drużynowe zgranie i znakomicie dopracowana taktyka piłkarska.

- Jestem dumny z faktu, że inowrocławska reprezentacja samorządowców wywalczyła dwa medale, pokonując wielu rywali z Polski – zauważył na spotkaniu włodarz.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Budżet Obywatelski
Niedziela, 27-05-2018
Dziś imieniny
Amandy, Jana, Juliana
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: