Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Wystawa gospodarcza z licznymi atrakcjami
Piątek,     19 / 05 / 2017

Inowrocławska Wystawa Gospodarcza to nie tylko prezentacja lokalnego biznesu z udziałem dużych i małych, znanych i dopiero rozpoczynających podbój rynku firm. To nie tylko gwiazda wieczoru, którą w tym roku będzie Kabaret Nowaki, ale również mnóstwo towarzyszących imprezie atrakcji.

Wystawę wzbogacą m.in. występy sceniczne grup tanecznych ze Szkoły Tańca „ Raz Dwa Trzy”. Zaprezentują się również sekcje artystyczne, taneczne i wokalne Kujawskiego Centrum Kultury. Goście odwiedzający Halę Widowiskowo - Sportową będą mogli zobaczyć pokazy fitness i posłuchać zespołu ASTRY pod kierownictwem Pana Tomasza Zbigniewa Chojnackiego.

Z uwagi, że dopiero w ostatnich dniach słońce zaczęło nam przypominać o wiośnie, organizatorzy postanowili, wszystkim gościom Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej podarować odrobinę tropikalnego klimatu. Obok tradycyjnego kiermaszu przed Halą, stanie strefa chillout, w której będzie można usiąść, napić się kawy lub zjeść przepyszne jedzenie..

W sobotę o godzinie 11.00 i 14.30 na Kubę zaproszą dziewczyny z projektu EL Sueno de Cuba, które poprowadzą animacje i warsztaty Salsy Kubańskiej. Jak zapewniają Sylwia Pankowska i Magdalena Woźnikiewicz, to projekt, który powstał z marzeń o tańcu, muzyce i podróżach.

Latynoskich inspiracji na pewno nie zabraknie również w Strefie Kobiet, która w trakcie imprezy przeniesie się z Galerii Solnej do Hali Widowiskowo Sportowej. Panie, które ją odwiedzą będą mogły skorzystać za darmo z konsultacji, które przeprowadzi stylistka Galerii Solnej- Ana Pelicana. Pomocą służyć będzie również wizażystka Anna Kolaska.

Na stoisku „Strefa Kobiet” można będzie także zaczerpnąć informacji dotyczących aktualnych trendów modowych i wizażowych oraz zadać pytanie specjalistkom m.in. w kwestiach doboru makijażu. Na stoisku znajdą się także przykłady modnych letnich stylizacji i wiele produktów prosto ze sklepów z Galerii Solnej. Na gości stoiska czekać będą specjalne kupony rabatowe do wykorzystania 27 i 28 maja w Galerii Solnej.

Dodatkowo Komenda Powiatowa policji przewidziała akcję znakowania rowerów. Akcja odbędzie się w pierwszym dniu XXI Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej w godz. od 11.00 do 13.00.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Budżet Obywatelski
Wtorek, 22-05-2018
Dziś imieniny
Emila, Neleny, Romy
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: