Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Wolontariat szansą na aktywne obywatelstwo
Poniedziałek,     14 / 05 / 2018

Ogólnopolską konferencję naukową zaplanowano na 25 maja w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu.

W ramach przedsięwzięcia propagowana będzie postawa miłosiernego samarytanina, jak również jest to dobra okazja do propagowania postawy pro-obywatelskiej z racji przeżywanego jubileuszu 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Intencją organizatorów jest również wymiana doświadczeń dotycząca pracy wolontaryjnej wśród osób starszych. Wyrażają oni nadzieję, że konferencja przybliży nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale stanie się kopalnią pomysłów i rozwiązań z którymi uczestnicy wyjadą do swoich środowisk by tam aktywnie, twórczo i skutecznie nieść pomoc osobom potrzebującym wsparcia, których jak wiemy jest w Polsce coraz więcej.

Wydarzenie swoim patronatem objął ks. abp Wojciech Polak Prymas Polski, Piotr Całbecki Marszałek Województwa kujawsko-pomorskiego, Ryszard Brejza Prezydent Miasta Inowrocławia oraz dr hab. Piotr Petrykowski, prof. UMK Dziekan Wydziału Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Wstęp na konferencję będzie wolny. Organizatorzy zachęcają do zgłaszania się poprzez e-mail . Zgłoszenia osób i instytucji pragnących wziąć udział konferencji są przyjmowane do 24 maja.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Środa, 23-01-2019
Dziś imieniny
Fernandy, Jana, Rajmundy
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: