Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Inowrocław po raz kolejny w Paszporcie Turystycznym
Poniedziałek,     17 / 07 / 2017

W sobotę ruszyła szósta edycja Paszportu Turystycznego. Zwiedzając poszczególne miejsca w województwie kujawsko-pomorskim turyści mogą zdobyć atrakcyjne nagrody. Wśród partnerów akcji nie mogło zabraknąć Inowrocławia.

- W tym roku przyłączamy się do Paszportu Turystycznego, promując nie tylko uzdrowisko, ale także ciekawe zakamarki Inowrocławia. Zwróciliśmy uwagę na wyróżniający się w naszym województwie kompleks – Pijalnię Wód i Palmiarnię „Inowrocławiankę” z Chatą Kujawską. Turystów zapraszamy do spróbowania wód z inowrocławskich odwiertów – Inowrocławianki i Jadwigi. Zachęcamy także do obejrzenia wystawy solnictwa. Przeglądając Paszport miłośnicy historycznych szlaków turystycznych na pewno zwrócą uwagę na Bazylikę Mniejszą, która jest jednym z obiektów Szlaku Piastowskiego - mówi Adriana Herrmann, dyrektor biura Inowrocławskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

W tej edycji Paszportu Turystycznego, realizowanego przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną możliwe jest otrzymanie aż 14 pieczątek z różnych zakątków naszego województwa. Aby wziąć udział w konkursie należy zebrać co najmniej cztery różne pieczątki.

W jednej grupie obok Inowrocławia promowane są miejscowości takie jak Łojewo, Pakość i Kruszwica. W paszporcie można znaleźć także kalendarz wydarzeń, w którym znalazły się inowrocławskie imprezy - Art Ino Festwial, Inowrocławska Gala Operowo-Operetkowa czy Bałkański Festiwal Smaku.

Bezpłatny egzemplarz Paszportu Turystycznego można odebrać w biurze Inowrocławskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej przy ul. Królowej Jadwigi 3 w Inowrocławiu, będącym jednocześnie jednym z punktów „pieczątkowych”.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Budżet Obywatelski
Środa, 25-04-2018
Dziś imieniny
Jarosława, Marka, Wiki
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
30
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: