Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Seniorzy podsumowali swoją kadencję
Środa,     03 / 10 / 2018

Miejska Rada Seniorów podczas dzisiejszego posiedzenia podsumowała swoją ponad roczną kadencję.

Pierwsza kadencja Rady Seniorów była bardzo intensywna. Seniorom udało się nawiązać współpracę z wieloma środowiskami i uczestniczyć w wielu wydarzeniach, m. in. w grudziądzkim Dniu Seniora, w spotkaniu Stowarzyszenia Rozwoju i Edukacji AMICUS w Kruszwicy, w Paradzie Seniorów w Warszawie oraz w spotkaniu mającym na celu współdziałanie na rzecz bezpieczeństwa seniorów. Miejska Rada Seniorów brała również udział w akcji „Koperta życia” i zorganizowała spotkanie integrujące środowiska senioralne w Inowrocławiu. Była także organizatorem „Powitania wiosny” w inowrocławskim Parku Solankowym, Senioriady oraz I Inowrocławskiej Konferencji Senioralnej. Seniorzy otworzyli również tzw. Klomb Seniora w Ogrodach Zapachowych Parku Solankowego.

- Miejska Rada Seniorów to olbrzymie wyróżnienie, ale również potężny obowiązek. Cieszę się, że sprostaliście Państwo temu wyzwaniu reprezentując różne środowiska – mówi Prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza.

Dziewięciu członków Miejskiej Rady Seniorów przez ponad rok działało na rzecz inowrocławskich seniorów. Nie tylko pomagali w kwestiach społecznych, ale również promowali miasto poprzez udział w programach telewizyjnych i radiowych.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Piątek, 14-12-2018
Dziś imieniny
Alfreda, Izydora, Zoriny
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: