Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Dzień pozytywnego myślenia
Czwartek,     25 / 01 / 2018

Jeśli chcecie spędzić ten dzień w miłym towarzystwie, weźcie ze sobą uśmiech i przyjdźcie do 2 lutego do inowrocławskiej biblioteki, gdzie czeka szereg atrakcji.

W holu będzie można obejrzeć ekspozycję, na której zostaną zaprezentowane publikacje pochodzące z zasobów placówki, a dotyczące optymistycznego spojrzenia na życie.

O godzinie 11.00 odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Waszkiewicz. Artystka w wyniku dziecięcego porażenia mózgowego cierpi na niedowład kończyn górnych i uszkodzenie mowy. Maluje stopami, przygodę z malarstwem zaczęła w 1998 roku. Warto wspomnieć, że jest samoukiem.

Po południu o godzinie 17.00 w przytulnym wnętrzu Saloniku Literacko-Artystycznego wszyscy goście zostaną podjęci kawą i herbatą, a o godzinie 18.00 Iza Wojnowska, autorka książki „Hygge po polsku”, wyjaśni co oznacza to obco brzmiące słowo i skąd wzięła się moda na hygge. Nauczy wszystkich celebrować każdą chwilę i czerpać z niej przyjemność. Dla gości spotkania przygotowano miłą niespodziankę.

Bezpłatne wejściówki do odbioru na tydzień przed spotkaniem w Wypożyczalni Dla Dorosłych Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Czwartek, 24-01-2019
Dziś imieniny
Felicji, Roberta, Sławy
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: