Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Największa półkolonia w inowrocławskiej „Czwórce” na półmetku
Piątek,     07 / 07 / 2017

Czas na półkolonii w SP4 płynie szybko i wesoło. To już półmetek! We wtorek szesnaście grup pojechało do parku dinozaurów „Zaurolandia” w Rogowie. Tym razem dopisała pogoda i wycieczka doszła do skutku w przeciwieństwie do zaplanowanego na ubiegły piątek wyjazdu do miasteczka westernowego „Silverado City”. Wtedy właśnie deszczowa pogoda pokrzyżowała plany wyjazdowe.

O elastyczności organizatora świadczy szybka zmiana planów i zabezpieczenie innej imprezy na okoliczność nieprzyjaznej plenerowym formom wypoczynku pogodzie. Ta nieoczekiwana zmiana przyniosła ogromne zadowolenie dzieciom. Uczestnicy półkolonii pojechali na film „Gru, Dru i Minionki” do Cinema City do Bydgoszczy. Emocje były jeszcze większe, gdyż „niespodziankowy” film okazał się być długo oczekiwaną premierą, zatem młodzi miłośnicy kina mieli ogromną frajdę.

Na tej półkolonii nie można się nudzić, ponieważ atrakcja goni atrakcję. Przejażdżki konne, kąpiele na basenie „Wodny Park”, wypiekanie zrobionych własnoręcznie pierników w Muzeum Żywego Piernika w Toruniu wypełniają wakacyjny czas. To właśnie tej placówce Szkole Podstawowej nr 4 rodzice powierzyli swoje pociechy, ufając, że proponowana forma wypoczynku zapewni bezpieczeństwo i dobrą zabawę w pierwsze dni wakacji.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Budżet Obywatelski
Środa, 20-06-2018
Dziś imieniny
Bogny, Rafaeli, Rafała
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: