Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Przed nami Art Ino Festiwal 2017
Środa,     05 / 07 / 2017

III Art Ino Festiwal, czyli dwa dni wspólnej zabawy w centrum miasta. Niebo barwnych parasolek, występ kabaretu K2, szczudlarze, warsztaty dla dzieci, bańki mydlane - inowrocławianie i goście naszego miasta całymi rodzinami mają możliwość spędzić 15-16 lipca na Rynku.

13 lipca planowany jest montaż konstrukcji kolorowych parasoli, który doda barw naszemu deptakowi aż do 17 lipca.

Tegoroczny festiwal 15 lipca rozpoczniemy od g. 15:00 takimi atrakcjami jak pokaz magii w wykonaniu iluzjonistów, będą warsztaty ceramiki, robienia świeczek i mydełek, natryskowe tatuaże, refleksomierz, koło Reńskie czy zameczek disco. Tradycyjnie już nie zabraknie szczudlarzy i pokazu wielkich baniek mydlanych.

Organizatorzy wracają też z kołem fortuny, w którym nagrody ufundowali lokalni przedsiębiorcy. Wystarczy dobrze zakręcić kołem aby np. zjeść pysznego loda z Manufaktury na Rynku.

Następnego dnia 16 lipca w centrum miasta wystąpi kabaret.

-W związku z niesprzyjającą pogodą podczas Festiwalu Młodych podjęliśmy decyzję o przeniesieniu występu na inny termin. Szczęśliwie się złożyło , że wykonawcom pasował termin 16 lipca, tak więc o g. 20:00 w centrum miasta, zapraszamy na występ kabaretu K2 - mówi Agnieszka Chrząszcz-Stajszczak, naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej.

Już teraz śmiało można powiedzieć, iż inowrocławski deptak oraz Rynek będą najbardziej kolorowym i najczęściej fotografowanym miejscem w Inowrocławiu.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Budżet Obywatelski
Środa, 20-06-2018
Dziś imieniny
Bogny, Rafaeli, Rafała
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: