Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Zbliża się Festiwal Smaków Food Trucków
Wtorek,     15 / 05 / 2018

W ramach Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej, Food Trucki z całej Polski przyjadą do Inowrocławia. Będzie można skosztować dań kuchni z różnych stron świata. Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji!

Zapraszamy na smaczny weekend majowy z food truckami w ramach Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej. Organizatorzy zaprosili ponad 20 food trucków z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata. Na festiwalu pojawią się restauracje na kółkach, które już odwiedziły Inowrocław podbijając serca i żołądki mieszkańców. Pojawi się też wiele nowości.

Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania. Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w festiwalu.

Poza masą pyszności na gości czekać będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawią się strefy aktywności dodatkowych, m.in.:
- strefa dla dzieci,
- strefa chilloutu – muzyka, leżaczki, konkursy,
- zawody kulinarne z nagrodami,
- gra terenowa z nagrodami,
oraz wiele więcej. 

Dodatkowo uczestnicy będą mogli wybrać „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”.

Na gości czekać będą miejsca siedzące, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności II edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Inowrocławiu. 

Już teraz planujcie smaczny weekend majowy z food truckami: 26-27 maja przy hali widowiskowo-sportowej! Strefa w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków bedzie otwarta w następujących godzinach: sobota 12-21 i niedziela 12-20.

Wstęp bezpłatny! Zapraszamy także na stronę wydarzenia.

O festiwalu:

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce organizowanych od 2013 r. W festiwalu udział biorą food trucki z całej Polski. Organizatorzy dobierają wystawców pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu. Ideą festiwalu jest promowanie slow foodu, czyli jedzenia przygotowanego ze świeżych, starannie dobranych składników, na „oczach” klienta.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Czwartek, 24-01-2019
Dziś imieniny
Felicji, Roberta, Sławy
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: