Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Ulica Budowlana, która zostanie niebawem wyremontowana.
Kolejne remonty drogowe w mieście
Poniedziałek,     08 / 01 / 2018

Siedem umów wartych ponad 1,5 miliona złotych, w sprawie kolejnych inwestycji drogowych, podpisano w inowrocławskim ratuszu. Prace będą prowadzone w różnych częściach miasta.

- W miarę posiadanych środków finansowych, staramy się remontować wszystkie ulice tego wymagające. Choć potrzeb jest oczywiście wiele i nie da się wszystkiego zrobić na raz – mówi Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

Najwięcej będzie działo się w najbliższych miesiącach w Mątwach i Szymborzu. Zaplanowano tam tymczasowe utwardzenie ul. Polnej oraz remont chodnika, co ma łącznie kosztować blisko 400 tysięcy złotych. Przebudowa czeka ul. Kolejową, a podpisana umowa opiewa na ponad 350 tys. zł.

Sfatygowaną nawierzchnię ul. Budowlanej czeka z kolei remont. 550 tys. złotych ma kosztować przebudowa ul. Józefa Kościelskiego na osiedlu Solno.

Drobne prace odbędą się również na osiedlu Cegielnia, bowiem remonty czekają chodniki przy ul. Adama Mickiewicza oraz Jana Kochanowskiego.

W umowach zapisano terminy zakończenia robót. Wszystkie mają zostać ukończone najpóźniej w maju.

- Do terminu wykonania nie wlicza się przerwy zimowej, uzasadnionej wystąpieniem warunków atmosferycznych uniemożliwiających kontynuację robót, ustalonej przez inspektora nadzoru wpisem do dziennika budowy – zastrzeżono jednak w umowach.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Środa, 23-01-2019
Dziś imieniny
Fernandy, Jana, Rajmundy
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: