Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Tańczy tango dlatego, że mu się należy
Poniedziałek,     11 / 09 / 2017

Tango (z łacińskiego tangere-dotykać) jest tańcem, który fascynuje ludzi na całym świecie. W niedzielę 17 września o godzinie 16:00 Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza i Kujawskie Centrum Kultury zapraszają do Muszli Koncertowej na unikalny pokaz:„Tańczy tango dlatego, że mu się należy”.

Na początek Julia Krzesińska i Adam Murawski, aktorzy z Inowrocławskiego Teatru Otwartego, kierowanego przez Elżbietę Piniewską, przedstawią fragmenty poezji Bolesława Leśmiana, opisujące dotyk dłoni zakochanej pary. Później Casa Buena, czyli poznańscy mistrzowie tanga: Agata Czartoryska i Michał Kaczmarek zaprezentują to, co w tangu najpiękniejsze. Każdy, kto przybędzie do Parku Solankowego, będzie mógł także posłuchać rad specjalistów i... zacząć tańczyć.

Na kontynuację przygody z tangiem Biblioteka zaprasza do Saloniku Literacko-Artystycznego (przy ul. Kilińskiego 16). O godzinie 19:00 rozpocznie się milonga z udziałem poznańskich tancerzy.

Imprezy są częścią Festiwalu „Zmyśmian”, który dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura – Interwencje 2017.

Wstęp wolny.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Budżet Obywatelski
Poniedziałek, 25-06-2018
Dziś imieniny
Łucji, Witolda, Wilhelma
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: