Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Zostań ogrodnikiem roku
Poniedziałek,     31 / 07 / 2017

W ramach kampanii „Zielony Inowrocław” Miasto ogłosiło trzy konkursy na najładniej zagospodarowany balkon, najładniej zagospodarowany ogródek przydomowy oraz najładniej zagospodarowany ogródek na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

Celem konkursów jest promowanie wśród mieszkańców miasta aktywności w tworzeniu nowego wizerunku najbliższego otoczenia oraz podnoszenie walorów przyrodniczych i krajobrazowych Inowrocławia.

- Kryteriami wyboru zwycięzców będą m.in. estetyka, oryginalność, różnorodność roślinna oraz nowatorskie rozwiązania zastosowane przy upiększaniu ogródków i balkonów – wyjaśnia Zastępca Prezydenta Inowrocławia, Ewa Witkowska.

Warunkiem uczestnictwa jest pisemne zgłoszenie udziału w konkursie, złożone w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Inowrocławia, ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36, 88-100 Inowrocław w terminie do dnia 30 sierpnia 2017 r.

Do wygrania są cenne nagrody! Za pierwsze miejsce – bon podarunkowy o wartości 1000 zł, za drugie - bon podarunkowy o wartości 700 zł, a za trzecie - bon podarunkowy o wartości 500 zł.

Przypomnijmy, zainaugurowana kilka miesięcy temu kampania „Zielony Inowrocław” polega na upiększaniu miasta przy pomocy zieleni. Uporządkowywane są skwery, ukwiecane balkony i inne miejsca Inowrocławia. Miasto organizuje też konkursy dla mieszkańców, które mają zachęcać do włączania się w ten proces.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Poniedziałek, 18-12-2017
Dziś imieniny
Bogusława, Gracjana, Laury
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: