Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Miejska Rada Seniorów spotkała się po raz pierwszy
Poniedziałek,     10 / 07 / 2017

Dzisiejszym posiedzeniem w inowrocławskim ratuszu swoją działalność zainaugurowała Rada Seniorów, której głównym zadaniem jest współpraca z Radą Miejską i Prezydentem Miasta przy podejmowaniu decyzji dotyczących realizacji istotnych oczekiwań i potrzeb inowrocławskich seniorów.

Podczas pierwszego posiedzenia wybrano przewodniczącą Rady Seniorów, którą została Pani Ewa Kołodziejczak, a także wiceprzewodniczącą, którą wybrano Panią Lidię Jagodzińską.

Na pierwszym spotkaniu obecny był Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza, który po raz kolejny wyraził swoje zadowolenie z powstania Rady Seniorów, a także zapewnił o swojej gotowości do współpracy w działaniach przez nią podjętych.

Radni Seniorzy nakreślili kierunek swojej dalszej działalności, a także przedstawili propozycje współpracy z podmiotami działającymi na rzecz Miasta Inowrocławia. Jednym z pomysłów jest wprowadzenie dyżurów, podczas których seniorzy będą mogli porozmawiać o swoich potrzebach z przedstawicielami Rady.

Inicjatorem powołania seniorskiego gremium jest Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza, a Rada Seniorów w swoim założeniu ma być organem konsultacyjnym, doradczym, ale też inicjującym rozmaite działania w Inowrocławiu.

Przypominamy, że w skład Miejskiej Rady Seniorów wchodzą: Tadeusz Barczak, Zbigniew Bończak, Alina Dulak, Teresa Głania, Irena Grochowska, Lidia Jagodzińska, Ewa Kołodziejczak, Krystyna Nowakowska, Eugeniusz Sobczak.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Budżet Obywatelski
Środa, 23-05-2018
Dziś imieniny
Leoncjusza, Michała, Renaty
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: