Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Galerie:
Inowrocławska Wystawa Gospodarcza 2017
Sobota,     27 / 05 / 2017
Screen-Led ponownie z nagrodą za produkt roku! (akt.)
Sobota,     27 / 05 / 2017

Mobilny, samozaładowczy kontener solarny został wybrany Produktem 2017 Roku podczas gali z okazji Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej. Impreza odbyła się po raz 21.

- Przed naszym miastem, dzięki państwa aktywności na rynku gospodarczym, są wspaniałe lata – mówił do zgromadzonych przedsiębiorców na gali w Pijalni wód-Palmiarni „Inowrocławianka” Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

Wielką niespodzianką jest werdykt w konkursie na Produkt Roku, choć był on niemal jednogłośny. W dotychczasowej historii plebiscytu zdarzało się, że tytuł produktu roku zgarniała jakaś firma dwukrotnie (OSM-Cuiavia – 3 razy, Cykoria – 2 razy), ale nigdy nie odbywało się to pod rząd. Firma, której właścicielem jest Radomir Doberstajn dokonała historycznego przełomu.

- Ta nagroda pomoże nam w promocji oraz marketingu oraz pomoże nam w nawiązaniu kontaktu z firmami w regionie – komentował właściciel Screen-Ledu.

- To jest technologia XXI wieku a wszystko to powstaje w Inowrocławiu. To jest promocja miasta, regionu, Polski i Unii Europejskiej. Gratuluję zwycięzcy i niech nie ustaje w kolejnych pomysłach. Ale wszyscy uczestnicy są bohaterami naszego miasta – mówił Prezydent Ryszard Brejza.

Pierwszy dzień odbywającej się w hali na Rąbinie XXI Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej był niezwykle udany – piękna pogoda, wielu zwiedzających oraz, przede wszystkim, interesujące stoiska.

Uroczystego otwarcia wystawy dokonał Prezydent Ryszard Brejza wspólnie z goszczącym w Inowrocławiu z kilkudniową wizytą burmistrzem partnerskiego miasta Bad Oeynhausen Achimem Wilmsmeierem.

Na wystawie prezentowało się kilkadziesiąt inowrocławskich firm.

W niedzielę wystawa czynna była od 11.00 do 16.00. Po niej zaprezentowała się gwiazda, czyli Kabaret Nowaki.

Lista wyróżnień w konkursie na Najlepszy Produkt 2017 Roku

Produkt Roku: Mobilny, samozaładowczy kontener solarny firmy Screen-Led.

Wyróżnienia w kategorii „Najlepszy Produkt Roku 2017”: Produkt Przemysłowy – Screen-Led za mobilny, samozaładowczy kontener solarny, Produkt Spożywczy – OSM-Cuiavia za twaróg śmietankowy, tradycyjnie pakowany, Usługa – Indepro Kujawy Rafał Mikołajczak za Indepro Nieruchomości - Kup bez prowizji, Produkt, którego firma jest dystrybutorem – Market BHP za ubranie ochronne typ szwedzki antystatyczno-trudnopalne model UAT 003/16.

Nagroda główna w konkursie – „5 Na Start” dla Pracowni Stolarskiej Dawida Szatkowskiego za projekt kampanii marketingowej promującej markę PINA jako innowacyjną w branży pszczelarskiej.

Nagroda Specjalna w kategorii „Najlepszy Produkt Roku – Inowrocław 2017” za szczególne osiągnięcia w promocji i rozwoju gospodarczym regionu dla firmy Piekuś.

Nagroda Prezydenta w konkursie „Najlepszy Produkt Roku – Inowrocław 2017” za wysoką jakość oferowanych usług oraz wkład w rozwój i promocję regionu kujawskiego z życzeniami pomyślności, sił i zapału do dalszego rozwijania firmy dla Wydawnictwa Pasja.

Nagrody dodatkowe: Naczelnej Organizacji Technicznej dla Screen-Led, Galerii Solnej dla Wydawnictwa Matimax, Cechu Rzemiosł Różnych – dla Wyższej Szkoły Gospodarki.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Budżet Obywatelski
Środa, 23-05-2018
Dziś imieniny
Leoncjusza, Michała, Renaty
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: