Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Mega Maraton Fitness powraca!
Środa,     04 / 01 / 2017

Energetyczna atmosfera, niesamowici instruktorzy i zajęcia, dzięki którym spalisz setki kalorii. Taki właśnie będzie Mega Maraton Fitness organizowany 21 stycznia przez „Solanki” Centrum Rekreacji. Udział jest bezpłatny, wystarczy się zapisać. Ilość miejsc jest bowiem ograniczona.

W tym roku chcesz zacząć ćwiczyć? Lubisz wyzwania? Czas wolny zamiast na kanapie wolisz spędzać aktywnie? Chcesz sprawdzić jak wyglądają zajęcia w „Solanki” Centrum Rekreacji? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco koniecznie zapisz się na Mega Maraton Fitness, który odbędzie się w sobotę 21 stycznia.

Megaciekawe treningi poprowadzą instruktorzy, którzy niezwykle skutecznie potrafią zarażać pasją do sportu. -  Będziemy spalać kalorie, rozciągać mięśnie i doznawać energetycznego szoku. Popedałujemy na stacjonarnych rowerach w rytm porywającej muzyki na zajęciach Indoor Cycling. Poruszamy się w latynoskich klimatach na Zumbie. Zaserwujemy uczestnikom Turbo Shock, czyli istną fitnessową petardę nastawioną na szybkie spalanie tłuszczu i rzeźbienie ciała. Podreperujemy bolące plecy na zajęciach „Zdrowy kręgosłup” oraz wyciszymy się i niesamowicie rozciągniemy na Jodze. Nasz jogin Arek pokaże Wam, że joga na zakończenie tego maratonowego szaleństwa doskonale rozluźni Wasze ciała i zapewni Wam równowagę umysłu – mówi Robert Rychwicki, koordynator fitness „Solanki” Centrum rekreacji.

Każdy uczestnik maratonu otrzyma kupon rabatowy upoważniający do 20% zniżki na zakup karnetu typu STREFA. - Zamiast spędzić sobotę leniwie, ruszcie się i wyciśnijcie z siebie ostatnie poty. Startujemy o godz. 10.30. Zapraszamy wszystkich szukających zajęć z powerem – dodaje koordynator.

Partnerami wydarzenia są Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska "Cuiavia" oraz Piekarnia i Ciastkarnia Jóźwiakowie, które przygotują dla uczestników zdrowe przekąski.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego z decyzją o udziale warto przyspieszyć. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 506 387 259.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Budżet Obywatelski
Poniedziałek, 25-06-2018
Dziś imieniny
Łucji, Witolda, Wilhelma
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: