Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Znamy gwiazdy tegorocznych Dni Inowrocławia
Środa,     07 / 02 / 2018

Przez cztery czerwcowe dni inowrocławianie będą mogli bawić się podczas święta miasta. Główna część Dni Inowrocławia odbędzie się, jak co roku, na lotnisku. Wszyscy usłyszą takie hity jak „Nie ma wody na pustyni” czy „Tamta dziewczyna”.

Tegoroczne święto miasta zaplanowano w terminie 7-10 czerwca. Wszystko zacznie się oczywiście Jarmarkiem Kujawskim w Solankach, w ramach którego zaplanowano też m.in. festyn średniowieczny.

Mieszkańców Inowrocławia i okolic interesują jednak najbardziej wykonawcy, którzy wystąpią na lotnisku Aeroklubu Kujawskiego. Tym razem koncerty zaplanowano na piątek i sobotę, a to ze względu na głosy wielu mieszkańców, że niedzielne imprezy kończą się zbyt późno, a w poniedziałek rano czeka ich praca.

- Takiego zestawu gwiazd w Inowrocławiu jeszcze nie było. Staraliśmy się wybrać wykonawców znanych i lubianych, opierając się o głosy mieszkańców. Choć jest powiedzenie, że nie da się zadowolić wszystkich, to myślę, że nam się udało – mówi Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

„Ta sama chwila”, „Józek, nie daruję ci tej nocy” czy „Jezioro szczęścia” – te hity będą na pewno śpiewali wszyscy zgromadzeni na lotnisku. Po wielu latach do Inowrocławia przyjeżdża Bajm. Grupa Beaty Kozidrak świętuje 40-lecie, więc można spodziewać się specjalnego koncertu i świetnego występu.

Wielu pojawi się tam również dla samej wokalistki, niezwykle cenionej przez fanów w całym kraju.

- Ludzie czują, że jestem szczera. Nigdy nikomu nie zrobiłam krzywdy. Pewnie dlatego fani często się ze mną utożsamiają, bo podświadomie wiedzą, że jestem normalna i niczym nie szpanuję – mówi Beata Kozidrak w jednym z wywiadów.

Poza tym na lotnisku usłyszymy Sylwię Grzeszczak, której występu inowrocławianie domagali się od 2 lat. Będzie zespół Bracia - czyli synowie Krzysztofa Cugowskiego, Grzegorz Hyży oraz Patrycja Markowska.

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku zostanie pobity rekord frekwencji na Dniach Inowrocławia, a jest on przecież niezwykły, gdyż na poprzednich mogło się bawić nawet 20-25 tysięcy osób.

O szczegółach Dni Inowrocławia 2018 będziemy jeszcze wielokrotnie szczegółowo informowali.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Środa, 23-01-2019
Dziś imieniny
Fernandy, Jana, Rajmundy
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: