Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Nasza najsłynniejsza młoda piłkarka w ratuszu
Wtorek,     10 / 10 / 2017

Jeszcze wczoraj Julia Maćkowiak wychodziła razem z Kubą Błaszczykowskim na murawę Stadionu Narodowego w Warszawie. Dziś wrażeniami z tego wydarzenia dzieliła się na spotkaniu z Prezydentem Miasta Ryszardem Brejzą.

Bez wielkiej przesady można napisać, że od wczoraj o Julii Maćkowiak mówi cały Inowrocław. Została ona laureatką konkursu, w którym zaproszono dzieci do udziału w dziecięcej eskorcie wyprowadzającej piłkarzy na mecz Polska - Czarnogóra na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Dziś do ratusza całą rodzinę Maćkowiaków – czyli rodziców oraz siostrę i brata - zaprosił włodarz, który sam wcześniej wspierał w konkursie inowrocławiankę, wysyłając SMS-y. Ryszard Brejza był ciekaw wrażeń z meczu, bo przecież wychodzenie na murawę i śpiewanie hymnu z polskimi piłkarzami wywołuje co najmniej dreszcze!

- Gratuluję tak wspaniałej przygody i wspaniałego reprezentowania Inowrocławia na meczu – powiedział Ryszard Brejza.

W podziękowaniu za godne reprezentowanie Inowrocławia prezydent wręczył młodej mieszkance torbę z atrakcyjnymi gadżetami miejskimi.

- Super prezenty! Niektóre na pewno już jutro zabiorę do szkoły – obiecała młoda piłkarka, grająca w UKS Szóstka jako napastniczka, która już podczas spotkania sprawdzała ich użyteczność.

Przypomnijmy, że wczoraj polscy piłkarze pokonali Czarnogórę 4:2 i tym samym zapewnili sobie udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Świata w Rosji.

Julka nie były jedyną inowrocławianką na tym meczu. Na trybunach można było dostrzec flagę z nazwą naszego miasta.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Budżet Obywatelski
Czwartek, 16-08-2018
Dziś imieniny
Joachima, Nory, Stefana
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: