Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Rowerowy Inowrocław ponownie wyróżniony
Czwartek,     31 / 08 / 2017

Nowe odcinki ścieżek rowerowych, miejsca postojowe, oznakowanie tras rekreacyjnych, nowo otwarte wypożyczalnie rowerów, imprezy dedykowane miłośnikom dwóch kółek organizowane w Inowrocławiu – to wszystko składa się na wyróżnienie, które nasze miasto otrzymało w szóstej edycji ogólnopolskiego konkursu „Gmina Przyjazna Rowerzystom”.

Komisja konkursowa VI edycji ogólnopolskiego konkursu „Gmina przyjazna rowerzystom” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze przyznała naszemu miastu wyróżnienie w kategorii gminy miejskie od 30 do 100 tys. mieszkańców.

- Inowrocław po raz kolejny pojawia się na arenie ogólnopolskiej. Ponownie udowadniamy, że nasze miasto nie tylko posiada piękne uzdrowisko, ale także jest świetnie przygotowane na turystykę rowerową, której popularność z roku na rok rośnie. W Inowrocławiu gościmy grupy miłośników dwóch kółek z całego kraju – mówi Adriana Herrmann, dyrektor biura Inowrocławskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Oprócz oficjalnego wyróżnienia, nagrodą będzie promocja Inowrocławia podczas

VIII Międzynarodowych Targów Rowerowych Kielce Bike-Expo na specjalnie przygotowanym stoisku Rowerem przez Polskę. Wręczenie certyfikatów i wyróżnień odbędzie się 21 września podczas Uroczystej Gali targów rowerowych.

- Warto wspomnieć, że Inowrocław w 2016 roku również otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Gmina Przyjazna Rowerzystom”. Cały czas walczymy o certyfikat – dodaje Adriana Herrmann.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Budżet Obywatelski
Niedziela, 27-05-2018
Dziś imieniny
Amandy, Jana, Juliana
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: