Inowrcoław - www.inowroclaw.pl

Przejdź do Treści news mapa info kali mstr epub galp mult kontakt
bip
zaawansowane
facebook
Inwestuj Inowrocław
Galerie:
Dni Inowrocławia 2017 - lotnisko
Poniedziałek,     12 / 06 / 2017
Tysiące uczestników Dni Inowrocławia
Poniedziałek,     12 / 06 / 2017

Trwały kilka dni, ale wspominane będą przez wiele miesięcy. - Była mega moc. Dziękujemy! – pisze pani Dorota. Było wspaniale – komentuje pani Sonia. - Bardzo dobrze się bawiłam – zauważa pani Katarzyna.

Program zakończonych wczoraj Dni Inowrocławia przypadł wszystkim do gustu. Z tą myślą zresztą był przygotowywany – aby zestaw artystów był na tyle różnorodny, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Trudno powiedzieć, ile osób pojawiło się w sobotę i niedzielę na inowrocławskim lotnisku, ale ich liczba była zbliżona do ubiegłorocznej.

Trudno również wybrać najlepszy koncert. Jednym przypadł do gustu 2,5-godzinny występ Kultu, innym taneczne rytmy Pięknych i Młodych, kolejnym swingujący Mrozu czy barwne tańce ekipy Don Vasyla.

Na pewno wszyscy artyści komplementowali poziom organizacyjny oraz zachowanie inowrocławskiej publiczności.

- Jesteście fantastyczni. Gramy po raz pierwszy w Inowrocławiu i jesteśmy bardzo zaskoczeni, że na koncercie było tak dużo ludzi – mówi Magda, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi.

- Bardzo fajna publiczność i dobra organizacja. Dziękujemy za tak miłe przyjęcie – komplementowała ekipa Kultu, który w finałowym koncercie dał 2,5-godzinny koncert, na którym zagrała 30 utworów.

- To bardzo fajne miasto. Ostatnio, kiedy tu graliśmy, zwiedziłem park i byłem na tężni. Często przejeżdżam też przez Inowrocław pociągiem i cieszę się, że tak ładnie wyremontowano dworzec – mówił basista Kultu, Ireneusz Wareński.

Mieszkańcom podobały się również przygotowane na lotnisku atrakcje. Choć w sobotę było chłodno, byli śmiałkowie, którzy zdecydowali się zjeżdżać na wodnym ślizgu. W niedzielę było już ich bardzo wielu. Dzieciom bardzo spodobał się nasz nowy pomysł na wielką pianę.

- Dni Inowrocławia pokazały, że jesteśmy fajną społecznością i potrafimy się bawić. Dzieciaki zachwycone, a i dla starszych było wszystko wspaniale przygotowane i zorganizowane. Ogrom pracy i wspaniała organizacja się opłaciły – komentuje pan Jarosław.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się też inne wydarzenia w ramach Dni Inowrocławia. Tłumy odwiedzały Jarmark Kujawski w Solankach. Sporo kibiców oglądało też piłkarski mecz samorządowców z mieszkańcami, który wygrali ci ostatnio 10:2.

- Dziękuję za wspaniałą zabawę. Pokazaliśmy, że inowrocławianie lubią i potrafią się bawić. Już teraz prosimy o Państwa propozycje wykonawców, których chcielibyście zobaczyć na lotnisku w przyszłym roku – mówi Prezydent Miasta Inowrocławia, Ryszard Brejza.

                                       

                                            

                                         

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Budżet Obywatelski
Budżet Obywatelski
Środa, 23-05-2018
Dziś imieniny
Leoncjusza, Michała, Renaty
Serdeczne życzenia solenizantom składa
Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza
Co, gdzie, kiedy?
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
ul. Prezydenta Franklina Roosevelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 52 355 53 00
STACJA METEO INOWROCŁAW: